Penzion u KačákaDětský letní tábor                     
       Základní info        Fotky  Cena  Přihláška  Kontakt
Termíny 2017
 
1.turnus Vyskeř - Český ráj
2. - 15. 7. 2017
 
2.turnus Bedřichov v Jiz.horách
26. 7. - 4. 8. 2017

 

  Letáky ke stažení
  
          Tábor Vyskeř                        Tábor U Kačáka Bedřichov

 

 

 

 

 

 

Charakteristika

 
1.turnus: Vyskeř

Představujeme Vám nejatraktivnější letní dětský tábor ,který se koná ve Vyskeři v Českém ráji (2 km od zámku Hrubá Skála) v soukromém chatovém táboře. Atraktivita nespočívá jen v naprosto nepřekonatelné náplni, ale i v překrásné poloze tábora.Vedení je z řad učitelů a studentů vysokých škol ,sportovní a odborné aktivity řídí instruktoři daného oboru.Veškeré činnosti a programy jsou pro děti dobrovolné, věkově odstupňované. Dbáme na velmi vyrovnanou a rozmanitou stravu, kterou zajišťuje vlastní kuchařka. Program je velmi rozmanitý,přizpůsobený věkovým kategoriím. Sportovní lukostřelba, vzduchovky, základy horolezectví, lanové aktivity, lezecká síť, jízda na kánoích a raftech (po řece Jizeře), netradiční hry a soutěže, ruční dovednosti (batika, korálky, keramika), koupání, výlety po okolí (Trosky, Frýdštejn), noční dobrodružství, karneval, celotáborová hra a mnoho dalších zajímavostí,které můžete vidět na našich fotografiích.

 Program

Sportovní lukostřelba, střelba ze vzduchovky, lanové a horolezecké aktivity, jízda na kánoích, raftech,  kajacích, koupání - koupaliště, turistické výlety po Českém ráji (hrad Valdštejn a Frýdštejn, Pantheon, Malá Skála), míčové a netradiční hry, ruční dovednosti – korálky, batika, keramika, drátkování, indiánské dovednosti, táborová hra a soutěže, noční dobrodružství s  překvapením! A mnoho dalších aktivit !!!

 
Věk dětí
Vhodné pro děti 7-15 let
 
Ubytování a strava
 
Čtyřlůžkové chaty, výborná strava s dostatkem ovoce a zeleniny, pitný režim, povoleno a schváleno hygienickou stanicí v Semilech

Novinkou pro rok 2017 je:

2.turnus: Bedřichov v Jizerských horách

Atraktivní dětský tábor v překrásné přírodě Jizerských hor

Mnoho her, sportovních aktivit, výletů, koupání

a tábornických dovedností. Jak správně žít a orientovat se v přírodě. Pro zájemce možnost denní konverzace v anglickém jazyce dle věkové kategorie.

Sportovní lukostřelba, stolní tenis, lanové a horolezecké aktivity, jízda na raftech, koupání, poznávání Jizerských
hor, míčové a netradiční hry, ruční dovednosti –
celotáborová hra soutěže, noční dobrodružství a mnoho dalších aktivit! Výlety na Ještěd, ZOO, prohlídka vojenské techniky, IQLANDIA.

Přihlášky zasílejte na adresu:

Dr. Vladimír Srník

Pod zahradami 744

530 03 Pardubice

Tel.: 603 811 569

Email: tabory1@seznam.cz

 
 
 
 
 
   
   

 

   
     
     
     

 

   
     
     
 

 

 

   

 

Penzion u Kačáka - Bedřichov -Jizerské hory | design and creating by Ing. .Stepan Kaman www.befado.cz www.demar-obuv.cz | © Copyright: Dr. Vladimír Srník - Active Sport, Yetti Sport Pardubice